Skip to content Skip to footer

Computer Controls – najważniejsze informacje

Wiele firm szuka obecnie najlepszego dystrybutora oprogramowania. Otóż warto zastanowić się ad skorzystaniem z usług Computer Controls. Co takiego szczególnego wyróżnia tę firmę? Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Co to jest Computer Controls?

Zacznijmy jednak od krótkiej charakterystyki tego dystrybutora oprogramowania. Otóż firma powstała w 1971 w Szwajcarii. Później w 1991 roku zaczęła rozszerzać swoje granice na różne kraje Europy Wschodniej i w związku z tym zmieniła też nieco swoją specyfikę. Obecnie Computer Controls stanowi część holdingu Computer Controls/HT Eurep Groups. Co właśnie dość istotne – w niektórych innych krajach spotkamy tę firmą pod tą drug nazwą.

Kto korzysta z usług dystrybutora oprogramowania Computer Controls?

Ten dystrybutor oprogramowania poszczycić się może zdecydowanie dość znaczącymi klientami. Bowiem z jego usług korzystają takie koncerny jak np. Supertex czy Maxium. Produkty, które są w ofercie, znajdują zastosowanie w różnych firmach zajmujących się mechatroniką, produkcją wyrobów medycznych, elektronicznych. Co ciekawe ten dystrybutor oprogramowania pracuje także dla wielu instytucji edukacyjnych.

Produkty Computer Controls

Jakie produkty ma w ofercie ten dystrybutor oprogramowania? Oczywiście będzie to różnego rodzaje oprogramowanie dla elektroniki, lecz nie tylko. Znajdziemy tu bowiem także komponenty elektroniczne, aparaty do testowania aplikacji telekomunikacyjnych, systemy testowe do pomiarów w elektronice i wiele, wiele innych.

Inne zalety Computer Controls

Oczywiście na początek warto dodać, że oprogramowanie dla elektroniki, jakie oferuje ten producent jest zdecydowanie najwyższej jakości. Ponadto dostosowane jest ono do systemów funkcjonujących w większości firm. To jednak nie koniec zalet tego dystrybutora oprogramowania. Otóż posiada on bowiem wielu specjalistów, którzy służą nam pomocą w każdej awaryjnej sytuacji, a także którzy pomagają wdrożyć dane oprogramowanie w firmie. Co więcej firma ta organizuje przeróżne kursy i szkolenia, które pomogą nam szybko i efektywnie wykorzystać dane programy.

Zamówienie oprogramowania dla elektroniki

Jak zatem widać wspomniany na początku dystrybutor oprogramowania Computer Controls to zdecydowanie najlepszy wybór na rynku. Jeśli chcemy zamówić tam oprogramowanie dla elektroniki, wystarczy nawiązać kontakt z firmą. Wykwalifikowany pracownik spotka się z naszymi inżynierami, zaproponuje, które oprogramowanie będzie najlepsze, pomoże je wdrożyć do firmy, przeszkoli pracowników w zakresie jego użytkowania itp.