Skip to content Skip to footer

Jak najlepiej transportować piwo?

Wraz z rozwojem lokalnego browarnictwa na rynku jest dostępnych coraz więcej gatunków piw. Marcowe, pszeniczne, koźlak… To tylko wierzchołek góry lodowej. Jest to temat na osobną dyskusję. Dość powiedzieć, że nie jest możliwe spróbować wszystkich gatunków piw w trakcie jednego wieczoru. I pomimo, że trudno sobie wyobrazić, aby butelka piwa dorównała cenie butelce dobrego wina, to jednak jest to napój, którego spożycie daje najwięcej radości, gdy pozwolimy sobie na odrobinę elegancji i finezji w trakcie jego serwowania. Sprawia to, że chcąc ofiarować organizatorom przyjęcia kilka butelek przepysznego piwka, warto pomyśleć o opakowaniu godnym okazji.

Przechowywanie piwa w domu

Organizując dużą imprezę dla wielu znajomych, nie jest możliwe, aby komplet piw czekał w lodówce na swoją kolej. Ponadto, przynosząc kilka piw do stołu, niezbyt eleganckie wrażenie sprawi nieporadne i chybotliwe trzymanie butelek w dłoniach. Nie wspominając już, że pełne zachwytu twarze gości szybko może pokryć grymas niepowetowanej straty, gdy któraś z butelek wyląduje na posadzce, nieodwracalnie tracąc możliwość zaspokojenia pragnienia biesiadników. W takiej sytuacji przyda się skrzynka do piwa, i wcale nie chodzi tutaj o typowe, plastikowe skrzynki na butelki używane w transporcie przez handlowców. Do wyboru mamy piękne, drewniane skrzyneczki, w zależności od naszych potrzeb mogące pomieścić od dwóch do kilku butelek. Tak podane piwo będzie się pięknie prezentowało dodając naszemu przyjęciu elegancji. Skrzynki na piwo mogą również być świetnym rozwiązaniem, gdy to my chcemy wpaść z wizytą i zamiast taszczyć pod pachą plastikowy czteropak, mamy możliwość ofiarowania prezentu w eleganckiej skrzyneczce na piwo. Tak przygotowany podarek z pewnością będzie miał w sobie więcej powabu, dając okazję do wyjątkowego celebrowania nadarzającej się okazji.

Skrzynka do piwa na niepowtarzalne chwile

Ponadto, obecnie łatwo dostępne są drewniane skrzynki na indywidualne zamówienie. Można je pokryć indywidualnym grawerem z wymyślonym przez nas hasłem lub imieniem obdarowanego. Dla chcących bardziej się wyróżnić jest też opcja stworzenia odpowiedniego motywu graficznego. Tak ozdobione skrzynki na butelki z pewnością będą świetną niespodzianką, a prezent nabierze dodatkowego nimbu wyjątkowości. Przechowywanie piwa w domu również będzie łatwiejsze, gdy będziemy posiadali odpowiednie skrzynki na piwo. Ułatwia to przenoszenie tego napoju i cieszy oko nim zdecydujemy się na krok w stronę rozkoszy naszego podniebienia.

Leave a comment