Skip to content Skip to footer

Jakie są rodzaje folii bąbelkowej?

Folia bąbelkowa wykorzystywana jest w branży transportowej od wielu lat, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o niej nieco więcej. Producenci folii bąbelkowej co sezon oferują nowe rodzaje folii pęcherzykowej, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również właściwościami użytkowymi.

Specjalistyczne folie bąbelkowe dla wymagających użytkowników

Specjalistyczną folią bąbelkową producent chce zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających i najbardziej wybrednych klientów. Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywa folia pęcherzykowa z dodatkami poślizgowymi PO, które znacząco ułatwiają pakowanie transportowanych ładunków. Coraz większą popularność zdobywa także specjalistyczna folia pęcherzykowa połączona z pianką polietylenową. Dzięki połączeniu obu materiałów powstaje bardzo delikatna powierzchnia, która znacząco zwiększa poziom ochrony produktów. Producent folii bąbelkowej może ją połączyć również z foliami LDPE i HDPE. Dzięki połączeniu można znacząco zwiększyć wytrzymałość mechaniczną i odporność na przebicie/rozdarcie.

Samoprzylepna folia bąbelkowa

Producent folii pęcherzykowej cały czas rozgląda się za nowymi materiałami, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć swoim klientom produkty z najwyższej światowej półki. W wielu renomowanych sklepach można spotkać nowoczesne folie bąbelkowe samoprzylepne. Tradycyjna folia bąbelkowa pokrywana jest specjalną warstwą adhezyjną-klejącą. Dzięki opisywanej folii nie ma potrzeby korzystania z taśmy. Dodatkowa warstwa adhezyjna umożliwia zamknięcie opakowania poprzez sklejenie. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie. Dużym atutem folii pęcherzykowej samoprzylepnej jest to, że automatycznie likwiduje ona wolne przestrzenie poprzez idealne przyleganie do danego przedmiotu. Dzięki warstwie klejącej nie ma ryzyka samoistnego rozpakowania podczas transportu.

Różnorodne produkty z folii bąbelkowej

Producent folii bąbelkowej oferuje nie tylko folię w rolce, ale również wiele innych produktów. Dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi rękawy z folii bąbelkowej. Coraz większą popularność zdobywają półrękawy z folii pęcherzykowej, które doskonale sprawdzą się przy niekształtnych produktach. Dobry producent folii pęcherzykowej może zaproponować także specjalne przekładki i worki z folii pęcherzykowej.

Leave a comment