Skip to content Skip to footer

Kalendarze książkowe – mobilne nośniki reklamy

Nabywcy produktów podczas zakupów kierują się emocjami, dlatego wybierają marki, które pozytywnie im się kojarzą. Strategia budowania silnej pozycji marki na rynku jest niezwykle trudnym zadaniem wymagającym czasu i zaangażowania, pochłaniającym ogromne fundusze. Warto zwrócić uwagę na rolę gadżetów reklamowych – kalendarze firmowe są niedrogie, a ich przekaz poprzez codzienne oddziaływanie jest bardzo skuteczny.

Gdzie można kupić kalendarze reklamowe

Kalendarze książkowe z reklamą firmy zamawia się w agencjach zajmujących się projektowaniem oraz drukiem materiałów promocyjnych. Umowa z agencją może dotyczyć wyłącznie druku albo druku poprzedzanego wykonaniem projektu kalendarza indywidualnego – przedmiotu o wysokim stopni personalizacji, który swoim wyglądem i treścią związany będzie z firmą, jej nazwą, logo, marką, charakterystycznymi kolorami i kształtami. Kupując taką usługę mamy gwarancję otrzymania gadżetu szczególnego, wyróżniającego się na tle innych, a przy tym bardzo przydatnego na co dzień.

Kalendarze firmowe – rodzaje i treść

Na potrzeby marketingu firmowego zamawia się najczęściej kalendarze książkowe w formie notatników lub organizerów. Mniejszą i znacznie tańszą ich odmianą są kalendarze kieszonkowe oraz stojące kalendarze na biurko.Zasadniczą treścią gadżetu jest kalendarz w układzie dziennym lub tygodniowym zawierający informacje o dacie, dniu tygodnia, imieninach, fazach księżyca, ruchu słońca oraz świętach państwowych i kościelnych.Właściciele kalendarzy reklamowych cenią także części zawierające praktyczne treści, porady, mapy, wykazy telefonów alarmowych i wolne kartki na sporządzanie własnych rejestrów kontaktów czy prowadzenie notatek.

Kalendarze reklamowe dla każdego

Pomysł na reklamowanie firmy przy pomocy kalendarza można realizować w różnych formach, poprzez odmienne rodzaje kalendarzy. Dla klientów i kontrahentów szczególnie ważnych oraz dla pracowników firmy warto zamówić kalendarze firmowe drukowane na wysokiej jakości papierze i posiadające elegancie, skóropodobne obwoluty. Tańsze i mniejsze kalendarze, szczególnie w formacie kieszonkowym mogą być prezentami rozdawanymi gościom odwiedzającym stoiska firmowe podczas targów i wystaw, imprez i wydarzeń o zasięgu lokalnym współorganizowanych lub sponsorowanych przez firmę, wycieczkom przedszkolaków lub uczniów z miejscowych szkół.Niezależnie od rodzaju kalendarza jego nowy właściciel staje się ambasadorem firmy – używając notatnika codziennie będzie utrwalał w świadomości własnej i otaczających go osób pozytywny wizerunek marki. Firmowe terminarze działają jak całoroczna reklama permanentnie odtwarzana przez osoby obdarowane gadżetami.

Leave a comment