Skip to content Skip to footer

Problemy prawne podczas pobytu we Włoszech. Jak sobie poradzić?

Wakacje to czas, gdy wielu z nas decyduje się na wyjazd na południe Europy. Najczęstszym kierunkiem turystycznych wojaży są Włochy. Niestety zdarza się, że nawet nieświadomie łamiemy tam prawo. Nieznajomość przepisów jednak nie zwalnia z konieczności ich przestrzegania. Problemy prawne we Włoszech mogą wynikać nawet z bardzo błahych powodów, kończyć się zaś ryzykiem wysokich kar finansowych, a nawet więzienia. Jak sobie poradzić nie znając włoskiego prawa? Pomóc może w takiej sytuacji polski adwokat we Włoszech

Już nieznajomość języka może być problemem. Polska kancelaria prawna we Włoszech to miejsce, które warto odwiedzić

Warto pamiętać, że nie tylko nieznajomość prawa włoskiego jest problemem. Kłopotem może być już nawet porozumienie się w tym języku. Przy problemach natury prawnej, nieznajomość języka może okazać się sporą przeszkodą nie do pokonania. Kancelaria Adwokacka we Włoszech to miejsce, gdzie pracują adwokaci świetnie znający włoskie prawo, ale też potrafiący porozumieć się po polsku. Polski adwokat we Włoszech może pomóc nam w rozwiązaniu problemów natury prawnej, jednocześnie informując nas konkretnie co jest przyczyną problemu, jak mamy się zachować, co robić. Polska Kancelaria prawna we Włoszech to miejsce, gdzie bez problemu otrzymamy wszelkie przetłumaczone dokumenty sprawy. Kancelaria Adwokacka We Włoszech przetłumaczy tez nasze pisma lub po prostu sporządzi je w naszym imieniu. Pomoc adwokata wiązać się będzie oczywiście z kosztami, warto jednak pamiętać, że przy problemach prawnych we Włoszech kary i inne konsekwencje nierzadko są bardzo poważne, lepiej więc wynająć adwokata, który pomoże nam w rozwiązaniu problemu natury prawnej.

Włochy. Ryzyko wysokich kar jest niemałe

Jadąc do Włoch, nie warto myśleć polskimi kategoriami i wysokością mandatów, które obowiązują w naszym kraju. Kłopoty prawne we Włoszech często wiążą się z takimi problemami jak konfiskata samochodu czy też konieczność zapłacenia kar, których wysokość sięga kilkunastu tysięcy euro. Nie warto ryzykować. Lepiej przestrzegać wszystkich przepisów. Jeśli jednak zostaniemy przyłapani nawet na nieświadomym ich złamaniu, rozsądnie skontaktować się z polskim adwokatem we Włoszech. Może bardzo nam pomóc.

Leave a comment