Skip to content Skip to footer

Skrzynia euro

Transport krajowy, a już na pewno ten międzynarodowy nie mógłby istnieć bez odpowiednich pojemników transportowych. Doskonałym wyborem do transportowania różnego rodzaju produktów jest np. skrzynia euro, która znalazła szerokie zastosowanie w transporcie.

Skrzynia euro

Określeni to stosowane jest do opakowań wielokrotnego użytku, które służą do transportu dalekosiężnego (nie tylko) różnych produktów. Większość rodzajów skrzyń euro wykonana jest z kopolimeru PP, który jest niezwykle odporny na różnego rodzaju substancje, w tym też chemikalia. Skrzynia euro w zależności od przeznaczenia posiada wszystkie certyfikaty, potwierdzające fakt, że są one przeznaczone do kontaktu z żywnością. To z kolei pozwala na bezproblemowy transport międzynarodowy najrozmaitszych produktów. Skrzynie euro posiadają niezwykle solidną konstrukcję, która zapewnia im odpowiednią sztywność i obciążenie.

Specjalna konstrukcja sprawia, że pojemniki tego typu doskonale nadają się do paletowania, a to kolejna ich zaleta.Co więcej, skrzynie tego typu można układać w stos, a specjalnie zaprojektowane zaczepy dodają dodatkowej stabilności takiej konstrukcji. Gładki materiał i specjalne tworzywo są doskonałe do czyszczenia, nie chłoną żadnych zapachów, nie odkształcają się. Ogromną zaletą tego rodzaju skrzyń jest też możliwość transportowania w nich produktów w różnych temperaturach, ponieważ są bardzo odporne. Materiał, z którego są wykonane, jest stabilny w zakresie temperatur od około -20 stopni Celsjusza do nawet +40C.

Funkcjonalność to podstawa

Plastikowe skrzynie doceniane są w transporcie ze względu na ich ogromna funkcjonalność. Ponadto tego typu produkty łączą kilka ważnych funkcji, a wśród nich na szczególną uwagę zasługuje np. duża ładowność, bardzo łatwa obsługa i ogromna stabilność kształtu skrzynek, dzięki czemu są niezbędnym narzędziem w każdej firmie – niezależnie od branży. Skrzynia euro dostępna jest w kilku rozmiarach, dlatego tez łatwo dostosować ją do wymagań danego biznesu. Małe skrzynie świetnie sprawdzą siew transporcie małych rzeczy, te większe – w transporcie produktów wielkogabarytowych. Specjalna konstrukcja pozwala na ustawianie skrzynek jedna na drugiej w pionie, co daje możliwości zaoszczędzania miejsca. Specjalnie zaprojektowane uchwyty znacznie ułatwiają przenoszenie i układanie skrzyń.

Pojemniki Euro na Słowacji

Pojemniki Euro na Słowacji cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są one sprowadzane, aż z Polski. Plastikowe skrzynie łączą kilka skutecznych funkcji, takich jak duża ładowność, łatwa obsługa i stabilność kształtu, dzięki czemu są niezbędnym narzędziem w wielu firmach.

Euro prepravka to pojemniki, które odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Firma Schoeller Allibert posiada kilka rodzajów kontenerów Euro, aby zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale także czas podczas transportu. Wielką pomocą jest również dodany uchwyt ułatwiający przenoszenie lub różnicowanie skrzyń według koloru, co ułatwia sposób układania i wsuwania. Pojemniki Euro na Słowacji są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Są dostępne we wszystkich popularnych formatach.