Praca zdalna jeszcze nigdy nie była tak popularna jak obecnie. Nic dziwnego, że wraz z rosnącą liczbą pracowników, na co dzień pracujących w trybie home office, rośnie również zainteresowanie rozwiązaniami, które ułatwiają tego typu pracę. Jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań tego typu jest z pewnością system enova.
System e nova a praca zdalna
W ramach systemu enova erp zaprojektowano cały moduł dedykowany pracy rozproszonej. Oprogramowanie jest dostosowane do pracy na wielu interfejsach i urządzeniach w tym samym czasie, co przekłada się na możliwość wykorzystania pełnego potencjału całego zespołu. Korzyści ze wdrożenia systemu enova czerpią zarówno poszczególni pracownicy, jak i kierownicy zarządzający całymi działami, a także sam pracodawca, który zdecydował się na wdrożenie takiego rozwiązania w swojej firmie.
Oprogramowanie e nova z punktu widzenia pracownika
Największą zaletą, którą dostrzegają użytkownicy systemu enova erp, jest pełna mobilność, jaką im zapewnia. Pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki zarówno w biurze, jak i w domu. Z każdego miejsca mają dostęp do swoich danych i mogą na bieżąco wysyłać do działu kadr wszelkie podania i wnioski. W praktyce oznacza to, że mogą planować swoje urlopy, sprawdzać warunki umowy i wypłaty wynagrodzeń, czy kontrolować swoje nieobecności.
Zalety e nova dla kierowników
Kierownicy, w których zespołach wdrożono system enova erp, w każdej chwili mają dostęp do aktualnych danych kadrowych. Mogą akceptować wnioski o urlop czy delegacje, które spływają do nich od pracowników. Oprogramowanie daje im możliwość łatwego planowania harmonogramu pracy całego działu, a także kontrolowania rzeczywistego czasu pracy. W razie potrzeby szybko mogą przygotować raport w zakresie aktualności szkoleń BHP i badań, a także statystyki urlopowej.
Co zyskuje pracodawca dzięki enova erp?
Korzyści ze wdrożenia systemu e nova dostrzega każdy pracodawca, który się na to zdecyduje. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu praca w jego firmie zyskuje zupełnie nową jakość. Przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami odbywa się o wiele płynniej i zajmuje mniej czasu. Zapewnia to możliwość pełnego i jeszcze bardziej efektywnego wykorzystania potencjału pracy zdalnej.