Skip to content Skip to footer

Wyzwanie dla branży logistycznej

Wykorzystanie odpowiednich pojemników plastikowych dla przemysłu pozwala na wygenerowanie dużych oszczędności dla danych firm. Opakowania przemysłowe to bardzo duże wyzwanie dla firm logistycznych, które planując poszczególne transporty w dużej mierze bazują na rozlokowaniu towaru na danej przestrzeni załadunkowej. Lider produkujący zwrotne opakowania przemysłowe, produkuje je dla różnych gałęzi przemysłu.

Oszczędności

Produkowane pojemniki przemysłowe do przewożenia i magazynowania towarów są wyspecjalizowane i dedykowane różnym gałęziom przemysłu. Pozwalają odpowiednio zabezpieczyć przechowywany w nich towar, są ze sobą kompatybilne i dają możliwość załadowania całej powierzchni transportowej. Wykorzystując takie pojemniki, skrzyniopalety, skrzynki czy paletopojemniki można mieć pewność, że w danym transporcie nie będzie żadnych wolnych przestrzeni. Ponadto poszczególne pojemniki, takie jak pojemnik IBC są przeznaczone do przewożenia substancji o określonej konsystencji.

Paletopojemnik ibc przewozi ciecze, w tym także ciecze niebezpieczne i żrące, inne pojemniki przewożą butelki, które nie są narażone na stłuczenie, jeszcze inne kontenery przewożą leki, które wymagają szczególnych warunków i określonych temperatur. Wykorzystanie określonych opakowań do danych towarów pozwala na generowanie dużych oszczędności. Towary są wożone oszczędnym transportem i są też odpowiednio zabezpieczone.

Pojemniki wciąż testowane i sprawdzane

Z plastikowych pojemników przemysłowych korzystają miliony odbiorców. Ponadto firma wciąż projektuje i produkuje coraz to nowsze i innowacyjne rozwiązania dla poszczególnych branż. Opakowania poszczególnych towarów muszą im zapewniać bezpieczeństwo ale także i odpowiednie warunki i generować wiele oszczędności dla firm, które z nich korzystają. Dlatego też takie pojemniki i opakowania muszą spełniać określone normy i być opakowania certyfikowanymi. poddawane więc są one ciągłym testom i sprawdza się wciąż ich wytrzymałość i przydatność.

Przyjazne dla środowiska naturalnego

Opakowania zwrotne, produkowane przez największego producenta tego typu opakowań są jak najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Niektóre z nich są wykonane z materiałów z recyklingu a niektóre z nich są poddawane recyklingowi. Producent bardzo dba o to by były to produkty jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Leave a comment