Skip to content Skip to footer

Złoto i monety- najlepsze inwestycje

Inwestowanie w złoto i numizmaty to obecnie lepsze rozwiązanie, niż lokata. W ofercie sklepu numizmatycznego Warszawa znajdują się zarówno monety, jak i kruszce w które warto zainwestować swoje oszczędności. Numizmatyka Warszawa to oferta skierowana nie tylko do inwestorów, ale też do kolekcjonerów i tych osób, które numizmatyka zaczyna interesować.

Sklep numizmatyczny Coinart – złote monety

Oferta sklepu obejmuje monety bulionowe i monety kolekcjonerskie. Monety bulionowe są przeważnie wybite ze złota, ale zdarzają się również platynowe, srebrne i z palladu. Mogą nie mieć oznaczonego nominału, ponieważ są to monety inwestycyjne i wystarczy oznaczenie wartości kruszcu. W nielicznych przypadkach monety inwestycyjne mogą zmienić charakter na kolekcjonerski. Ma to miejsce wtedy, gdy moneta inwestycyjna była wybita dawno temu i pochodzi z rzadkiego rocznika.

Monety kolekcjonerskie są limitowane. Wybija się je ze szczególnej okazji i w oznaczonej ilości. Okazją do wybicia monety kolekcjonerskiej może być święto religijne, święto sportowe lub ważna rocznica. Ich cena znacznie przewyższa wartość kruszcu z którego zostały wybite.

Monety dla kolekcjonerów

Sklep numizmatyczny Warszawa posiada szeroki asortyment monet dla początkujących i doświadczonych kolekcjonerów. Można tu znaleźć zarówno monety z czasów współczesnych, jak i ze średniowiecza i starożytności. Numizmatyka Warszawa to monety z całego świata. Można tu znaleźć okazy z Chin, Meksyku, RPA, Australii, Stanów Zjednoczonych i wiele innych.

Monety numizmatyczne to takie, które nie są w obiegu. Nie zawsze są one wybite z metali szlachetnych. Jeśli jednak jest to moneta o historycznej wartości i do tego wybita ze złota, to jej wartość na aukcji może osiągnąć bardzo wysoką cenę.

Sklep numizmatyczny warszawa

Oferta sklepu Coinart obejmuje nie tylko skup i sprzedaż monet i metali szlachetnych, ale też wycenę wartościowych przedmiotów o znaczeniu historycznym. Mogą to być również odznaczenia i medale. Za wycenę klient nic nie płaci i nie jest zobowiązany do sprzedaży posiadanych przedmiotów.

Eksperci zatrudnieni w sklepie numizmatycznym Coinart pomogą również w ocenie autentyczności przedmiotu na podstawie zdjęć. Jeśli interesuje kogoś numizmatyka, warto zainteresować się ofertą sklepu numizmatycznego Warszawa. Poza monetami w sklepie można zakupić sztabki złota próby 999.

Leave a comment