Skip to content Skip to footer

Czy kalendarz na zamówienie to dobry pomysł na prezent?

Kalendarze na zamówienie cieszą się ogromną popularnością. Są praktyczne, estetyczne, a do tego ułatwiają realizację celów i planowanie swojego czasu. Czy nadają się na prezent? Czy podarowanie ich komukolwiek to dobry pomysł?

Możliwość personalizacji

Kalendarz na zamówienie zdecydowanie różni się od tego gotowego ze sklepu. Zamawiając produkt, można go odpowiednio spersonalizować. Świetnym pomysłem jest zaprojektowanie własnej okładki, umieszczenie na niej firmowego logo albo imienia obdarowanej osoby.

Całkiem ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość wybrania, jakie rodzaje stron zostaną umieszczone. Dzięki temu kalendarz można wzbogacić w dodatkowe niezbędne strony lub usunąć z niego te najmniej używane. Wiele osób rezygnuje obecnie z adresownika lub z porównania odległości pomiędzy miastami… bo do tego celu można wykorzystać własny telefon.

Świetna reklama

Kalendarz na zamówienie to świetna forma gadżetu reklamowego. Z racji tego, że można zamówić go przez cały rok, to jest duża szansa na podarowanie swoim klientom kalendarza w momencie, kiedy nie będą tego się spodziewali. Dzięki temu można zaspokoić ich potrzeby nawet wtedy, gdy sobie oni ich jeszcze nawet nie uświadomili.

Kalendarze z logo są doskonałym produktem reklamowym. Najczęściej umieszcza się je w widocznym miejscu, więc mogą one przyczynić się do skutecznego wyeksponowania firmowego logo. Poza tym – są to produkty, których używa się bardzo często. Mogą się więc po prostu przydać.

Wyraz troski o najbliższych

Kalendarze na zamówienie mogą być wyrazem troski o najbliższych. To prezent dość osobisty, ale równocześnie elegancki i uniwersalny. Można podarować go każdemu – niezależnie od wieku i płci. W końcu każdy musi przecież korzystać z kalendarza! Tym samym kalendarz zawsze będzie prezentem doskonałym i bardzo pożytecznym dla wszystkich.

W zależności od formy kalendarz może być dopasowany do potrzeb obdarowanej osoby, tak by ułatwić jej codzienne wykonywanie obowiązków oraz planowanie ich. Dzięki temu można uporządkować własne życie i polepszyć organizację swojej pracy. W kalendarzu można nawet planować swój wolny czas. To doskonałe miejsce na zapisanie ważnych dat, wizyt lekarskich czy urlopów.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Leave a comment