Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji symfonia finanse i księgowość?

Na naszym rynku dostępnych jest bardzo wiele darmowych i płatnych programów do obsługi pełnej księgowości, ale zdecydowanie największą popularnością i największym uznaniem cieszy się Symfonia finanse i księgowość. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla małych i średnich firm, które chcą sprawnie rozwiązać problem z księgowością w swojej firmie.

Dlaczego akurat symfonia finanse i księgowość?

Na samym starcie warto wyraźnie podkreślić, że program Symfonia finanse i księgowość zaprojektowany i stworzony został od podstaw przez polską firmę informatyczną, dzięki czemu mamy pewność, że jest on całkowicie zgodny z naszym prawodawstwem. Największą zaletą programu jest wysoka intuicyjność oraz prostota w użytkowaniu, dlatego też tak wielu księgowych chętnie korzysta dobrodziejstwa tej aplikacji. Bardzo dużą zaletą jest również bezpieczeństwo pracy, które w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważną rolę. Program automatycznie nadzoruje poprawność wykonywanych operacji, dzięki czemu nie musimy obawiać się o to, że popełnimy błędy w chronologii wydarzeń, czy też w rachunkach. Symfonia finanse i księgowość doskonale zabezpiecza również wszelkie dane przed dostępem osób niepowołanych. Dzięki prostym systemom haseł, możemy nadawać poszczególnym użytkownikom odpowiedni zakres uprawnień. Jest to bardzo wygodne i niesłychanie przydatne rozwiązanie.

Największe korzyści

Program symfonia finanse i księgowość jest na bieżąco aktualizowany i bardzo konsekwentnie rozwijany. W Polsce bardzo często dochodzi do zmian w przepisach, dlatego też, aby program księgowy był przydatny musi automatycznie dostosowywać się do wszelkich zmian w przepisach. Program zgodny jest nie tylko z Polskimi, ale również światowymi standardami. Aplikacja Symfonia finanse i księgowość posiada między innymi certyfikat IBM Netfinity® ServerProven™. Warto wspomnieć również i o tym, że program ten współpracuje z bardzo wieloma popularnymi aplikacjami w tym między innymi z pakietem Microsoft Office XP/2003/2007, który w naszym kraju cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Program klasy ERP

Symfonia FK umożliwia nam wykonanie wszystkich zasadniczych operacji księgowych, dzięki czemu nie będziemy musieli korzystać z zewnętrznych aplikacji. Dzięki automatycznemu bilansowi zamknięcia księgowanie dokumentów jest bardzo proste. Głównym zadaniem aplikacji jest zautomatyzowanie wszystkich zachodzących w firmie procesów, ułatwienie zarządzania oraz dostarczenie wielu niezbędnych informacji biznesowych, dzięki którym będą mogli Państwo poprawić wydajność swojej firmy i prześcignąć dotychczasowych konkurentów.

Na stronie http://www.tradiss.pl/system-sage-symfonia/symfonia-finanse-i-ksiegowosc.html możesz zamówić kompleksowe oprogramowanie wspomagające finanse i księgowość w firmie.