Skip to content Skip to footer

Jak wykorzystać cukierki krówki na imprezie weselnej?

Na przebieg uroczystości weselnej wpływ mają nie tylko tak oczywiste rzeczy jak rodzaj sali, muzyka czy zapewnione atrakcje, ale również pewne szczegóły, czyli np. przekąski uzupełniające główne menu. Akurat w tej roli krówka cukierki odnajdą się perfekcyjnie. Będą smacznym dodatkowym poczęstunkiem, po który każdy chętnie sięgnie.

Zróżnicowane słodkie przekąski dla każdego

Krówki są po prostu smaczne i to jest chyba ich najważniejsza zaleta. Spośród wszystkich cukierków to właśnie one są lubiane przez największą grupę osób, dlatego zaserwowanie ich gościom weselnym jest takim bezpiecznym rozwiązaniem, bo chętnie sięgną po nie i osoby dorosłe, i osoby starsze, i oczywiście dzieci.

A zresztą krówka krówce nierówna. Cukierki te mogą być bardzo kruche i łamliwe, delikatne i miękkie albo mocno ciągnące – dosłownie klejące się do podniebienia. Mogą być śmietankowe, mleczne, czekoladowe, orzechowe albo nawet i truskawkowe. Krówki producent często proponuje klientom słodkie mieszanki. Wypełnione odmiennymi typami cukierków pozwalają trafić w zróżnicowane gusta.

Dopasowanie do estetyki wesela

Smak to nie wszystko. Wygląd cukierków także zasługuje na uznanie! Klient, który składa zamówienie na krówki, sam może wybrać dla nich idealne opakowanie, określając jego kolor bądź wzór, wykończenie (matowe lub błyszczące), materiał wykonania (zwykle jest to papier) oraz wykańczające to wszystko elementy zdobnicze. Zazwyczaj cukierki typowo ślubne ozdabia się motywami i napisami tematycznymi. Oczywiście tymi związanymi czy to ogólnie ze ślubem, czy to z samą parą młodą.

Na tym jednak walory estetyczne krówek wcale się nie kończą, bo można jeszcze zadbać o ich sposób podania. Często umieszcza się je w szklanych słoikach przewiązanych białymi wstążkami. Krówka cukierki zostaną w ten sposób pięknie wyeksponowane i staną się dodatkową dekoracją stołów.

Uroczy upominek dla wszystkich gości

Kolejnym bardzo fajnym pomysłem będzie zamówienie większej ilości krówek i stworzenie z części z nich mini upominków dla gości. Krówki producent czasami może nawet sam wziąć na siebie odpowiedzialność za przygotowanie prezentowych pakunków. Oczywiście taka usługa kosztuje, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny.

Leave a comment