Skip to content Skip to footer

Jakie skrzyniopalety wybrać?

Na rynku jest szeroki wybór skrzyniopalet. Pomagają w najlepszy sposób ułożyć towar w pojeździe lub magazynie. Dzięki nim możemy zachować porządek i ład w miejscu pracy. Możemy mieć dostęp do tradycyjnych skrzyniopalet drewnianych albo nowoczesnych plastikowych. Być może zastanawiamy się, które będą odpowiednie do naszego magazynu? Czym różnią się skrzyniopalety plastikowe od drewnianych? Zapoznajmy się z głównymi cechami poszczególnych skrzyniopalet, zastosowaniem oraz ich ceną.

Skrzyniopalety cena

Zazwyczaj mocną stroną skrzyniopalet drewnianych jest ich cena. Proste nieduże egzemplarze możemy kupić już za 35 złotych. Większe i lepiej wykonane sięgają 100 złotych. W przeciwieństwie do skrzyniopalet plastikowych nie są to duże kwoty. W jakich cenach dostępne są więc plastikowe sztuki? Ceny w tym wypadku zaczynają się od 200 złotych a potrafią sięgać 500 złotych. Nie warto jednak zrażać się ich wysoką ceną, ponieważ kwota ta zwraca się dosyć szybko, gdyż plastikowe skrzyniopalety są dużo bardziej wytrzymałe. Skrzyniopalety cena odgrywa również ważna role w wyborze dobrej jakości skrzyni.

Skrzyniopalety drewniane a skrzyniopalety plastikowe producent.

Skrzyniopalety drewniane są opcją ekonomiczną, ponieważ często zbudowane są z odpadków drewnianych, dlatego często widzimy na nich sęki czy pęknięcia. Sprzyjają dobrej wentylacji powietrza, więc są chętnie wybierane do transportu owców i warzyw. Wadą skrzyniopalet plastikowych jest trudność w czyszczeniu oraz to, że szybko ulegają zniszczeniu. Trzeba się liczyć z tym, że niektóre służą tylko do jednorazowego użytku. Nie zawsze istnieję możliwość, aby je złożyć, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Skrzyniopalety plastikowe producent – istnieję szeroki wybór producentów, co umożliwia wybranie skrzyni która będzie nam odpowiadała pod względem cenowym i użytkowym.

Skrzyniopalety plastikowe są nowoczesnym wyborem, zdecydowanie dużo droższym. Również mają szerokie zastosowanie do transportu żywności. Ich zaletą jest możliwość wielokrotnego użytku. Łatwo można je myć oraz dezynfekować, więc nie stanowi to problemu, gdy ulegną zabrudzeniu. Skrzyniopalety plastikowe są odporne na duże wahania temperatur. Dzięki temu można korzystać z nich w chłodniach. Są również wyjątkowo odporne na różnego rodzaju substancje, żrące substancje, zasady czy alkohole. Są tak zaprojektowane, aby można je całkowicie złożyć, co sprawia, że są bardzo praktyczne i pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca.

Leave a comment