Skip to content Skip to footer

Teczki do zadań specjalnych

Promocja firmy to zadanie o szerokim znaczeniu, a przy tym realizowane na wielu frontach i w wielu formach. Marketing – bo tak fachowo nazywa się zespół działań zmierzających do jak najlepszego wypromowania marki – wszedł na dobre do większości polskich podmiotów gospodarczych, które chciałyby działać na nieco szerszym niż lokalny rynku. Kanałów do prowadzenia działań marketingowych jest bardzo dużo, a jeden z nich odnosi się do teoretycznie bardzo prozaicznego przedmiotu.

Promocja teczką

Konferencje, spotkania biznesowe, wykłady, przemowy, zebrania, zgromadzenia – wszystkie te wydarzenia łączy jedna zasadnicza rzecz – wystąpienia publiczne. Konieczność przemowy do wielu osób jest coraz częstszą konieczności w wielu firmach. A jak przemawiać to z dużą klasą. Oczywiście godny strój i wygląd to podstawa, ale warto zwrócić uwagę na jeszcze bardziej prozaiczny aspekt tego wydarzenia.

Wygłaszając odczyt z kartki warto bowiem wyposażyć się w przedmiot, który pozwoli na uniknięcie konieczności trzymania tekstu przemówienia w gołych rękach. Mowa rzecz jasna o teczce konferencyjnej, czyli pozornie błahej rzeczy, ale o wielkich możliwościach. Jak to możliwe, że tak oceniana jest zwykła teczka?

Marketing rzeczy

Każdy producent teczek konferencyjnych wie, że klienci potrzebują produktu w maksymalny sposób spersonalizowanego. Mowa rzecz jasna o nadaniu nawet tak prozaicznym przedmiotom jak długopisy cech indywidualnych. A robi się to w najprostszy z możliwych sposobów, dokonując nadruku na powierzchni danej rzeczy. Dotyczy to każdego gadżetu, o długopisów, poprzez pendrivy, aż po parasolki.

Z kolei teczki konferencyjne producent jest w stanie opatrzyć indywidualną treścią na kilka sposobów. Pierwszym jest wspominany już nadruk – najprostsza, ale i najtańsza forma indywidualizacji. Drugim sposobem jest graweracja, polegająca na wypisaniu treści przy użyciu technik graweracyjnych, najczęściej w złotym lub innym, eleganckim kolorze. Każdy producent teczek konferencyjnych w swojej ofercie ma również możliwość wykonania wytłoczenia na treści.

Siła w treści

A ową treścią najczęściej są logotypy danej firmy, czy tez instytucji, jej nazwa, czy też data wydarzenia z jego konkretna nazwą. Oferując teczki konferencyjne producent liczy się zazwyczaj z tym, że oczekiwania klientów mogą być różnorodne. Z tego też względu asortyment producentów obejmuje szeroki wachlarz produktów, od teczek papierowych, aż po teczki oprawione w naturalną skórę.

Leave a comment