Skip to content Skip to footer

Kalendarz trójdzielny – wartość użytkowa i reklama

Kiedy powstał pierwszy kalendarz trójdzielny, nikt nie mógł przypuszczać, że ten pomysł będzie sukcesem. Zamiast – jak to było dotychczas przyjęte – tylko jednego miesiąca, były widoczne trzy miesiące. Ponadto kalendarz był czytelny, solidny, łatwy do zamocowania i miał z dużą ilość miejsca na przekaz reklamowy na zdjęciu na okładce.

Kalendarz trójdzielny dzisiaj

Dziś – ponad 80 lat po wynalezieniu kalendarza trójdzielnego – nadal jest jeden z najczęściej wybieranych kalendarzy. Jedyną różnicą obecnie jest różnorodność modeli. Od oryginalnego kalendarza trójdzielnego, po kalendarze ścienne na 4, 5, 6, 7, a nawet 8 miesięcy oraz kalendarze biurkowe i plakatowe.

Sekretem sukcesu trzymiesięcznego kalendarza jest przede wszystkim jego niewiarygodnie wysoka wartość użytkowa, połączona z ogromnym oddziaływaniem reklamowym.

Narzędzie do planowania i reklama w jednym

Kalendarz trójdzielny może służyć pracownikom i partnerom biznesowym i klientom jako nieodzowna pomoc w planowaniu codziennej pracy, a jednocześnie niesie przekaz reklamowy na okładce.

Badania pokazują, że kalendarze reklamowe są używane kilka razy dziennie, a reklama firmy jest zawsze w centrum uwagi grupy docelowej — przez 365 dni w roku.

Kalendarz reklamowy na miarę w firmowym designie

Zamawiając kalendarz trójdzielny, należy postawić na jakość, która zapewni trwałe wrażenie.

Zarówno kalendarze ścienne, biurkowe i plakatowe, a także wysokiej jakości kalendarze trójdzielne powinny być produkowane zgodnie z najwyższymi, certyfikowanymi standardami jakości i zrównoważonego rozwoju.

Warto wybrać firmę, która osiąga stałą, pierwszorzędną jakość i doskonałe rezultaty drukowania, nie używa farb drukarskich zawierających olej mineralny i unika odpadów tam, gdzie to możliwe, aby niepotrzebnie nie zanieczyszczać środowiska.

Należy zwrócić uwagę na używane materiały. Dobrze, gdy pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Wtedy wiadomo, że kalendarze są produkowane w sposób neutralny dla klimatu, bez zbędnej emisji CO2.

Różnorodność

Kalendarze trójdzielne są zazwyczaj wyposażone w wysokiej jakości metalowe oczko, ekskluzywny wieszak na sznurek lub solidną dziurkę. Można je zamawiać w różnych wersjach językowych.

Dostępne są wersje matowe lub z dodatkową błyszczącą folią w obróbce ekspozycyjnej. Można wybierać między modelami kompaktowymi i większymi formatami.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Ateko.

Leave a comment