Skip to content Skip to footer

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz jest niezbędnym wyposażeniem każdego biura i niezwykle ułatwia organizację pracy, delegowanie zadań i umawiania spotkań. I choć elektroniczne formy kalendarzy i terminarzy są już ogólnodostępne, wciąż ogromna liczba osób woli tradycyjny, drukowany kalendarz, który pozwala na robienie własnych notatek i we własnym stylu.

Jaki kalendarz zamówić?

Od wielu już lat do wyposażenia biur najchętniej wybierane są kalendarze trójdzielne. Swoją popularność zawdzięczają ułożeniu, a co za tym idzie czytelności poszczególnych miesięcy i łatwości w nawigacji. Kalendarze trójdzielne, jak nazwa wskazuje, są podzielone na trzy części i w każdej z nich jest prezentowany oddzielny miesiąc. Takie ułożenie pozwala widzieć, w zależności od preferencji albo dwa miesiące wprzód albo miesiąc bieżący i dwa poprzednie.

Dużą zaletą trójdzielnych kalendarzy jest fakt, że dostępność w jednym miejscu trzech miesięcy pozwala łatwiej zorientować się w terminach spotkań czy planowaniu i delegowaniu zadań podwładnym.

Kalendarz trójdzielny jako doskonała forma reklamy

To, co wyróżnia kalendarz trójdzielny to duża powierzchnia reklamowa, dlatego ten typ kalendarza jest najchętniej wybierany jako upominek marketingowy. Jest nie tylko praktyczny i użyteczny, ale pozwala również na skuteczną reklamę przy niskich nakładach finansowych.

Na kalendarzu trójdzielnym można prezentować firmę lub konkretny produkt. Zadanie przygotowania projektu takiej reklamy można zlecić grafikowi, który najczęściej współpracuje z drukarnią. Zadba on o dopasowanie kolorów, czcionek i całej grafiki i sprawi, że całość będzie prezentować się nienagannie.

Przewagi kalendarza trójdzielnego nad innymi

Kalendarz trójdzielny ma wiele zalet. Przede wszystkim na stałe jest on zawieszony na ścianie czy tablicy, więc nie ma ryzyka jego zgubienia, co często zdarza się przy kalendarzach książkowych. Co ważne, pozwala na wprowadzanie własnych notatek w różnych kolorach w zależności od preferencji.

Jednak najważniejsze dla użytkowników kalendarzy trójdzielnych jest to, że podczas rozmowy telefonicznej czy w trakcie odpisywania na maila wystarczy jeden rzut okiem, aby zorientować się czy dany termin na spotkanie czy wykonanie zadanie jest dla nas optymalny.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.

Leave a comment