Skip to content Skip to footer

Katowice – miasto rozwoju

Katowice w ostatnich latach przeżywają okres intensywnego rozkwitu. Konsekwencją tego jest rozwój przedsiębiorczości oraz fakt, że osoby zakładające działalność gospodarczą poszukują atrakcyjnych lokali do świadczenia usług. Jeśli nie posiadają wystarczającej ilości środków na kupno własnego lokalu poszukują lokali do wynajęcia.

Czym są lokale inwestorskie?

Przygotowane pod wynajem kompleksy lokali usługowych i pomieszczeń biurowych to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących lokalu. https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ to inwestor oferujący gotowe kompleksy tego typu lokali w atrakcyjnej lokalizacji. Lokale tego typu są nieco droższe od pojedynczych lokali, jednak mają także wiele zalet w porównaniu do alternatywy.

Zalety wynajmu nieruchomości od inwestora

Wynajmując lokal od https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ ma się gwarancję bezpieczeństwa. Tak duży wynajmujący dba by klienci byli zadowoleni z wynajmowanego lokalu, A lokale przedstawiały nienaganną stan techniczny. Alternatywą często są lokale niezadbane o niezbyt wysokim standardzie lub wymagające inwestycji i remontów ze strony najemcy. Wykończenie lokali bazujące na wieloletnim doświadczeniu pozwala na zachowanie zasad ergonomii pracy przy jednoczesnej wysokiej jakości i estetyce. Ma to niebagatelne znaczenie w budowaniu wizerunku przedsiębiorstw usługowych na rynku i w uzyskiwaniu przewagi konkurencyjnej.

Atrakcyjna lokalizacja a zyski z działalności?

Teoria ekonomii i marketingu wskazuje, że poza czynnikami typowo finansowymi na zysk z działalności składa się dostępność klienta do usługi. Innymi słowy, im bardziej jest dla niego ułatwione dostęp i dojazd tym częściej będzie lokal odwiedzany przez klientów. Jeśli klienci będą odwiedzać lokal, będą oni generować przychód. Lokale oferowane przez Metropolis znajdują się atrakcyjnej części Katowic. Są doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta za pomocą komunikacji publicznej. Dla zmotoryzowanych przygotowany został parking – aby klienci mieli ułatwione korzystanie z lokali. Sąsiedztwo innych lokali także generuje dodatkowy ruch w działalności.

Atrakcyjna lokalizacja połączona z najwyższym standardem wykończenia wnętrz powoduje, że w oczach klientów przedsiębiorstwa będą wyglądały na profesjonalne i prestiżowe. Są to wartości trudne do zmierzenia pod względem finansowym, ale mające duże znaczenie w uzyskiwaniu przewagi nad konkurentami występującymi na rynku. Lokale inwestycyjne tego typu są z pewnością ciekawym rozwiązaniem.

Leave a comment