Skip to content Skip to footer

Kontenery klt Prepravky?

Magazynowanie i transportowanie wymaga od firmy zajmującej się tymi rzeczami dobrej logistyki i oczywiście miejsca, w którym zapakowane towary mogłyby być składowane. Aby zarówno magazynowanie, jak i transport mogły przebiegać bez większych problemów warto zainwestować w specjalnie zaprojektowane skrzynie sztaplowane, na czeskim rynku klt prepravky.

Skrzynie sztaplowane

Skrzynie wykonane z wysokiej jakości, wysokociśnieniowego polietylenu wtryskowego nadają się do większości transportowanych na polskim i zagranicznym rynku produktów. W tego rodzaju skrzyniach można przewozić produkty o temperaturze od -30 do 60 stopni Celsjusza. Pojemniki sztaplowane posiadają jednak wiele innych zalet, które robią z nich produkty plasujące się praktycznie na najwyższym miejscu w rankingach dotyczących akcesoriów do magazynowania i transportu produktów.

Pojemniki sztaplowane stworzone są według ogólnie przyjętych norm europejskich, dzięki czemu można z nimi przekraczać granice w całej Europie bez żadnego problemu. Tego rodzaju skrzynie stworzone są z bezwonnego plastiku, który świetnie nadaje się do kontaktu z żywnością. Pojemniki te są odporne na kwasy i zasady, wobec czego nie istnieje problem ich uszkodzenia nawet podczas transportu substancji niebezpiecznych.

Wszystkie skrzynie sztaplowane mają ogromną ilość wariantów ścianek, uchwytów oraz dna. Również uchwyty – w każdej z możliwych wersji – są niezwykle wygodne i ergonomiczne, dzięki czemu nawet ręczne przenoszenie skrzynek nie będzie stanowić problemu.

KLT jest wszędzie

Skrzynie sztaplowane (po czesku klt prepravky) są zbudowane w taki sposób, aby pasowały wielkością i kształtem do standaryzowanych europalet – dzięki czemu podróżowanie z nimi nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo konstrukcja skrzyń pozwala na ich używanie na taśmach produkcyjnych, co znacznie przyspiesza czas wykonania powierzonych sobie zadań – zyskuje się ogromną ilość czasu chociażby na braku potrzeby przepakowywania każdej skrzyni.

Pojemniki tego rodzaju są wysoce odporne na wszelkie uszkodzenia, dzięki czemu zarówno magazynowanie, jak i podróżowanie z nimi nie rodzi żadnego większego ryzyka zarówno dla przewożonych produktów, jak i dla innych elementów wiezionych w tym samym transporcie.

Dobre dopasowanie skrzyń do własnych potrzeb jest zdecydowanie wskazane, ale korzystając z produktów sprawdzonych oraz z porad specjalistów załatwimy to sprawniej i znacznie skuteczniej.

Leave a comment