Skip to content Skip to footer

Firmowe eventy dla dzieci

Imprezy firmowe stają się dzisiaj w zasadzie już codziennością. Przede wszystkim bowiem, że doskonale spełniają swoje funkcje integracyjne, motywacyjne, czy też pozwalają zbudować zespół albo poznać pracowników od innej strony. Pojawia się zasadniczo jednak często jeden problem…

Imprezy firmowe a dzieci

No właśnie – najczęściej nasi pracownicy mają dzieci, którymi muszą się zająć. W związku z tym często odpadają dla nich jakiekolwiek imprezy, na których nie ma żadnej możliwości, aby ktoś się zajął dziećmi. Czasem też sytuacja wygląda inaczej – chcemy zorganizować firmowy piknik czy bardziej kameralne spotkanie po to właśnie, aby zobaczyć, jak pracownicy funkcjonują pod kątem prywatnym.

W obu przypadkach opłaca się zainwestować w eventy dla dzieci, które będą podobne tematycznie do imprez dla ich rodziców. Zaletą takiego wyjścia z sytuacji jest na pewno to, że po pierwsze – uda nam się zorganizować nasz event, a po drugie – zyskamy opinię firmy dbającej o pracowników i rodziny.

Rodzaje eventów dla dzieci

Co jednak można zorganizować dla dzieci? Otóż bardzo wiele zależy od okoliczności, miejsca i czasu. Przykładowo idealne eventy dla dzieci na piknik firmowy to: malowanie twarzy, strzelanie z łuku, gry zespołowe, pokazy naukowe, dmuchane zamki czy zjeżdżalnie itp.

Co zaś można zorganizować dla dzieci, jeśli rodzicom chcemy zafundować jakieś szkolenie, spotkanie motywacyjne, integracyjne itp.? Otóż wiele atrakcji na takie imprezy dostępnych jest również pod postacią eventów dla dzieci. Konkretniej dzieci na pewno będą zachwycone biorąc udział w lekcji wspinaczki, jazdy konnej, bawiąc się podczas gier terenowych, miejskich, ucząc się podstaw survivalu czy też mając ciekawe zajęcia przygodowe.

Jak zorganizować eventy dla dzieci?

Otóż w momencie, w którym szukamy firmy organizującej imprezy dla pracowników, warto od razu spytać o firmy prowadzące eventy dla dzieci. Często będzie to ta sama firma albo organizacja blisko z nią współpracująca.

Na co jednak trzeba zwrócić baczną uwagę? Otóż zawsze warto sprawdzić opinie i komentarze szczególnie zaś te odnoszące się do stopnia ciekawości danych zajęć oraz oczywiście do ich bezpieczeństwa. Warto również porozmawiać osobiście z przedstawicielem danej firmy organizującej eventy dla dzieci.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju

Leave a comment