Skip to content Skip to footer

Materiały reklamowe na kalendarzach trójdzielnych

Rozmieszczenie materiałów reklamowych na wybranych przedmiotach, jakimi na przykład są kalendarze trójdzielne, modeluje oddziaływanie reklamy w zadziwiający sposób. Treść tekstu opracowanego i wydrukowanego na kalendarzu, pozostaje wizualnie dostępna dla dużego grona stałych współpracowników oraz odbiorców, których staramy się pozyskać do współpracy.

Kalendarze trójdzielne jako najczęstsza forma wśród kalendarzy biurowych

Budowanie wyrafinowanych strategii komunikacji marketingowych, aby klient był dobrze poinformowany o najnowszych produktach firmy, może być oczywiście bardzo skutecznym narzędziem, ale z założenia dość kosztownym. Świetnym zamiennikiem są na przykład kalendarze firmowe, które będą opisywały wybrane produkty lub usługi firmy, wskazywały jej dane kontaktowe oraz służyły wszelką informacją, którą firma zechce udostępnić. Wręczone przy okazji noworocznych spotkań lub dostarczone pocztą na przełomie roku, jako drobny ale elegancki prezent, na pewno spotkają się z miłym odbiorem. Długa tradycja wręczania kalendarzy jest miłym zwyczajem świata biznesu, na pewno nikogo nie urazi tego typu upominek.

Pozytywne oddziaływanie podprogowe kalendarzy ściennych

Kalendarze trójdzielne nie pozwolą zapomnieć o marce, informacjach kontaktowych oraz zakresie działalności firmy. Wisząc na ścianie gabinetów prezesów, z pewnością mogą mieć pozytywne oddziaływanie podprogowe, czyli wpływać na korzystne decyzje zarządu względem firmy, której logo niepozornie wisi na ścianie sali konferencyjnej.Kunsztownie zaprojektowane kalendarze trójdzielne spełniają kilka istotnych oczekiwań. Oprócz funkcji technicznej czyli wskazywania dat i wydarzeń, poprzez walor estetycznego dekoru na ścianie biura, aż po skuteczne narzędzie marketingowe, które przez cały rok dociera do podświadomości osób pracujących wokół kalendarza.

Cena kalendarzy trójdzielnych jest ich najkorzystniejszym atutem

Marketing kosztuje krocie, jest zjawiskiem słabo mierzalnym, a stosując narzędzia marketingowe trzeba zakładać, że korzyści raczej pojawią się długofalowo. Reklama drukowana jest też obarczona 2-sekundowym testem, zanim wzrok i uwaga potencjalnego klienta przejdzie na kolejny obiekt. Kalendarze trójdzielne rewelacyjnie przechodzą tego typu test, bo właściwie ich główną rolą jest wisieć na wysokości oczu człowieka, po to, aby służyć błyskawiczną informacją oraz mimochodem przekazywać treści reklamowe. Co najważniejsze – nie nadwyrężają budżetów działów marketingu.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.

Leave a comment