Skip to content Skip to footer

Najpopularniejsze kalendarze firmowe i ich formaty

Każda większa firma pragnie mieć różnego rodzaju użyteczne gadżety reklamowe, które mogą być wykorzystywane zarówno przez pracowników podczas wykonywania zadań służbowych, jak też mogą być prezentem dla klientów. W tym miejscu szczególnie warto polecić kalendarze firmowe. Są funkcjonalne i trwałe, można zamówić je różnych formatach. Dzięki temu łatwo zmieszczą się w każdym firmowym budżecie.

Kalendarze firmowe

Renomowany producent kalendarzy firmowych umożliwia nie tylko zamówienie spersonalizowanych kalendarzy o różnych formatach, ale dwa też o ich doskonały design i trwałość. To dlatego właśnie kalendarz zeszytowy firmowy w twardej oprawie, będzie doskonale służył przez cały rok kalendarzowy. Tego typu kalendarze mogą być doskonałym pomysłem na prezent z okazji przełomu roku dla ważnych kontrahentów i współpracowników. Kalendarz zeszytowy można zamówić w oprawie tekstylnej lub ze skóry ekologicznej. Można wybrać różne kolory nadruków oraz dodatkowych elementów ozdobnych. Dobry producent kalendarzy przedstawia szeroką ofertą możliwości wyboru. Taki naprawdę pięknie wykonany kalendarz będzie dobrze służył osobie obdarowanej. Oczywiście tego typu rzeczy są również bardzo praktyczne i użyteczne dla pracowników. Wciąż wiele osób lubi mieć przy sobie kalendarz w formie papierowej, a analogowy i tradycyjny sposób na noszenie różnych zapisków i notatek, przedkłada nad dostępne aplikacje na telefon czy tablet.

Różne kalendarze dla firm

Jeżeli chodzi o samą propozycję kalendarzy firmowych, to istnieje naprawdę szeroki wybór formatów i opcji. Można zdecydować się na mini kalendarzyki kieszonkowe, które swoim formatem przypominają tradycyjną wizytówkę. Kolejna opcja to klasyczny stojący kalendarz na biurko. Dla wielu osób taki kalendarz to bardzo duże udogodnienie w codziennej pracy. Najważniejsze notatki można bezpośrednio nanosić na kartki kalendarza, tak by wizualnie cały czas mieć je w zasięgu wzroku. Kolejna opcja to kalendarze do powieszenia na ścianie, chociażby takie jak tradycyjne kalendarze kominiarskie. To tylko przykład kalendarza firmowego stworzonego z myślą o konkretnej branży. Ostatnia i najdroższa opcja to właśnie kalendarze zeszytowe, które są wygodne dla każdego pracownika.

Leave a comment