Skip to content Skip to footer

Nowe, lepsze, wydajniejsze!

Prowadząc swój własny biznes przemysłowy, transportowy, bądź dotyczący handlu detalicznego bardzo ważne jest dobranie odpowiednicy elementów, które ułatwią nam działanie. Każdy dobry biznesmen zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie swoich produktów do transportu, bowiem na transporcie opiera się większa część handlu. Na naszym rynku istnieje bardzo wiele możliwości przewozu cennego towaru, jak jednak spośród nich wszystkich wybrać prawdziwą innowację, która będzie najlepsza? Przedstawiamy palety H1.

Daj się przekonać

Paleta h1 powstała w oparciu o handel detaliczny, przemysł, a także transport. Jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1. jej całkowita masa to około 18 kilogramów, a ona sama jest w stanie utrzymać ciężar sięgający nawet tony. Gładka powierzchnia sprzyja utrzymaniu jej w najwyższej czystości i dbałości o higienę, co jest niezwykle ważne w przypadku przewożenia, na przykład, mięsa.

Na obrzeżu palety H1 zostały umieszczone 7 milimetrowe obręcze umożliwiające stateczne przewożenie, bądź przenoszenie stosu palet ustawionych jedna na drugiej. Ten element ułatwiający transport może być uznawany za prawdziwy przełom w branży spożywczej. Paleta H1 wymiary to 1200 x 800. Ponadto jest odporna na zamarzanie nawet do -20 stopni Celsjusza, została wyposażona w kratki, które spełniają funkcję wentylacyjną ułatwiając tym samym schnięcie, a także zamarzanie produktów.

Nie chcesz kupować? Wynajmij!

Wynajęcie palety transportowej to całkiem nowy pomysł, który sprawia, że potencjalni klienci nie muszą na stałe decydować się na zakup palety. Wynajem tego typu sprzętu jest bardzo korzystne dla osób potrzebujących palet, ponieważ daje możliwość sprawdzenia towaru przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Taka forma testowania sprzętu daje stuprocentową pewność co do jego funkcjonalności i sprawności. Twórcy palety H1 dokładają wszelkich starań, aby była ona niezawodna, toteż chętnie dzielą się nią ze swoimi klientami.

Pozwól się zadziwić!

Dotychczasowe sposoby transportowania produktów spożywczych, a także mięsnych nie zakładały takich możliwości, jakie może zaoferować paleta H1. Tylko sprawdzenie na własnej skórze da realny obraz tego jak bardzo użyteczna może dla nas być. Zdobądź się na zaufanie i pozwól, aby innowacja i praktyczność wpłynęły do Twojego biznesowego świata.

Leave a comment