Skip to content Skip to footer

Nowoczesne skrzyniopalety składane z możliwością sztaplowania

Nowoczesne skrzyniopalety składane zaprojektowane są w taki sposób, aby można je było układać w stos. Oryginalne kisteny plastikowe idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach środowiskowych. Mowa tutaj przede wszystkim o magazynach i zakładach przemysłowych.

Uniwersalne Skrzyniopalety składane

Kisteny plastikowe składane mogą być używane pojedynczo. Jak wspomniano we wstępie można je także sztaplować lub zawiesić na specjalnie przystosowanych do tego celu listwach. Wielu producentów oferuje skrzyniopalety z funkcjonalną pokrywą, którą można otworzyć nawet wtedy, gdy skrzyniopalety są sztaplowane. W pierwszej kolejności warto postawić na kisteny plastikowe wykonane w całości z tworzywa pochodzącego z recyklingu. Dzięki możliwości składania i sztaplowania można zaoszczędzić sporo cennego miejsca na podłodze.

Jakie zalety mają kisteny plastikowe?

Nowoczesne kisteny plastikowe doskonale radzą sobie z temperaturami od -20˚C do +80˚C. Składane pojemniki są bardzo praktyczne, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Składane boki mogą być dodatkowo wentylowane, dzięki czemu bez problemu można przewozić w nich warzywa i owoce. Funkcja składania wykorzystywana jest oczywiście po opróżnieniu skrzyniopalet. W ten prosty sposób można zaoszczędzić na kosztach transportu. Ergonomiczne kisteny są bardzo łatwe w obsłudze. Jeżeli chodzi o sam materiał, to warto postawić na modele wykonane z polietylenu o dużej gęstości.

Jakie skrzyniopalety wybrać?

Największym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne skrzyniopalety o wymiarach 1200 x 1000 x 1000 mm oraz 1200 x 800 x 1000 mm. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby zamówić nawet bardzo nietypowe kisteny z wytrzymałego plastiku, które poradzą sobie z towarami o niestandardowych gabarytach. Warto wspomnieć również o tym, że wiele firm oferuje swoim klientom wynajem kistenów plastikowych. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych przedsiębiorców, którzy chcą przetestować wybrane skrzyniopalety przed ich zakupem. Jeżeli chodzi o sam materiał, to coraz większą popularność zdobywają skrzyniopalety wykonane z HDPE. Dużym atutem plastikowych skrzyniopalet jest także to, że dostępne są one w wielu różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej będzie posegregować transportowane ładunki.

Leave a comment