Skip to content Skip to footer

Paczki do Irlandii – najważniejsze informacje!

Jeśli posiadasz w Irlandii rodzinę lub znajomych, zapewne wysyłacie sobie wzajemnie, od czasu do czasu, paczki z różnego rodzaju artykułami. Paczki do Irlandii można wysłać nie tylko za pomocą poczty tradycyjnej. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się usługi kurierskie. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Ekspresowe doręczenie przesyłki? Żaden problem!

Żyjemy w czasach, w których szybkość ma bardzo duże znaczenie. Ciągły pośpiech, goniące nas terminy i zwyczajna, ludzka niecierpliwość sprawiają, że czasami kilka dni oczekiwania więcej ma dla nas kolosalne znaczenie.

Zarówno kurier Polska Irlandia, jak i kurier Irlandia Polska dostarczy paczki znacznie szybciej niż tradycyjna poczta. Nie zawsze opłaci się nam wysłać paczkę do Irlandii zwykłą pocztą, bo pewnych rzeczy potrzebujemy natychmiastowo, a często dowiadujemy się o tym w ostatniej chwili.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Skorzystanie z usług profesjonalnej firmy kurierskiej zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo wysyłanych paczek. Czasami wysyłamy przedmioty wymagające szczególnej ostrożności, zwłaszcza sprzęt elektroniczny, przedmioty szklane albo sadzonki roślin.

Kurier Polska Irlandia oraz kurier Irlandia Polska dbają o to, aby paczka dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Nie musisz się więc niepotrzebnie martwić, że wysyłka nie dotrze do odbiorcy, dotrze z opóźnieniem lub dotrze w złym stanie .

Co jeszcze warto wiedzieć?

Na rynku działa mnóstwo firm kurierskich, które zajmują się dostarczaniem paczek do Irlandii. Można zatem porównać ich ceny oraz jakość świadczonych usług, dzięki czemu możemy wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Oczywiście paczki nie mogą zawierać materiałów zabronionych prawem międzynarodowym oraz materiałów niebezpiecznych zagrażających życiu lub zdrowiu. Paczkę należy poprawnie zapakować, zgodnie ze standardami ściśle określonymi przez firmę kurierską. Paczki ekspresowe powinny ważyć nie więcej niż 40 kg. Firmy kurierskie oferują szeroki wachlarz usług. Dzięki nim możemy przetransportować meble podczas przeprowadzki.

Paczki do Irlandii wysyłane są coraz częściej, gdyż Polacy emigrują do tego kraju z powodów zarobkowych. Jednak nie wszystko opłaca się kupić w tym kraju, a pewne produkty dostępne w Polsce nie są dostępne w Irlandii i odwrotnie, dlatego wysyłanie paczek jest tak częste.

Leave a comment