Skip to content Skip to footer

Bezpiecznie w pracy

Własna działalność gospodarcza to niełatwe wyzwanie. Każdego dnia musisz mierzyć się z przeciwnościami losu, które czynią Cię silniejszym. Wydaje Ci się, że o swojej firmie wiesz już wszystko i doskonale potrafisz zaplanować pracę na każdym etapie i w każdym sektorze. Jednak czy w tym wszystkim wiesz co nieco o bezpieczeństwie swoich pracowników? Jak zachowasz się, kiedy ktoś ulegnie wypadkowi w Twoim zakładzie pracy? Przekonaj się jak wiele może dać Ci szkolenie BHP dla pracodawców i weź sprawy w swoje ręce!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy dzień może okazać się tym najgorszym, jeśli w Twojej pracy ktoś ulegnie wypadkowi. Nie chodzi jedynie o straty materialne i obawę o obciążenie odpowiedzialnością za wypadek, ale przede wszystkim o zdrowie i życie rannego. Szkolenie bhp dla kierowników pozwala racjonalnie podejść do wypadku, jest szansą na kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także ochronę pracowników przed zagrożeniami związanymi z wykonywaną pracą.

Ile kosztuje szkolenie BHP dla kierowników?

Powyższe cechy to tylko zalążek tego, co może zaoferować nam dobrze przeprowadzenie szkolenie bhp dla pracodawców. Jednak aby poznać pełne możliwości należy ze starannością w nim uczestniczyć. Kiedy podejmiemy decyzję o poszerzeniu swojej wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy to kolejnym pytaniem, jakie nam się słusznie nasuwa na myśl, jest jego cena. Ile kosztuje szkolenie BHP? Praktycznie tyle, co nic! Wykonywane raz na 5 lat wystarczy, aby mieć dostęp do aktualnych informacji i wiedzy na temat wypadkowych zachowań. W przypadku dużej liczebności grupy cena za osobę będzie wynosiła zaledwie 30 zł. Przy takiej stawce i oferowanych korzyściach nawet nie ma się co sprzeczać o to, czy takie szkolenie ma znaczenie.

Zadbaj o swoich pracowników!

Szefie, Szefowo, Kierowniku, Kierowniczko- zwracamy się do was, do głównych zarządzających waszymi działalnościami gospodarczymi. Jeśli los waszych pracowników nie jest wam obojętny i chcecie, aby wasza firma rozwijała się prężnie to wybierzcie się na szkolenie BHP dla kierowników. Raz na pięć lat wystarczy, aby ocalić komuś życie. Jedno spotkanie da tyle, że będziecie w stanie pomóc komuś, kto ulegnie wypadkowi. Nie czekajcie i zapiszcie się już dziś. To ogromna szansa dla każdego, komu los jego firmy nie jest obojętny.

Leave a comment