Skip to content Skip to footer

Projekty dopasowane do wszystkich potrzeb

Producent palet wykonanych z plastiku realizuje wszystkie projekty, które są zgodne z potrzebami klientów, potrzebujących jak najlżejszej Euro palety. Zapotrzebowanie na takie palety jest bardzo duże a same europalety plastikowe są idealną alternatywą dla rozwiązań prostych i tradycyjnych.

Dlaczego wybierane są europalety plastikowe?

Wykorzystanie europalet plastikowych w transporcie pomaga generować ogromne oszczędności. Te plastikowe palety są mocne i wytrzymałe a przez to zajmują bardzo mało miejsca i są ze sobą kompatybilne. Załadowany na nie towar jest idealnie zabezpieczony. Takie opakowania łatwo jest ustawić w powierzchni ładunkowej przy wykorzystaniu każdego jej milimetra. Producent palet zadbał to by produkt posiadał wszelkie potrzebne atesty w tym atest higieniczny. Pozwala on na wykorzystanie tych palet w przemyśle farmakologicznym, spożywczym i medycznym, wszędzie tam gdzie zachowany musi być totalny reżim sanitarny.Jest oprócz tego wiele przyczyn, faktu, że wybierane są akurat palety wykonane z plastiku, są one lekkie, mało ważą, mało zajmują miejsca, niektóre z nich mają perforowane dna, przez co wentylują zapakowany towar. Takie palety są odporne na urazy mechaniczne i na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Palety o zróżnicowanej specyfikacji

Producenci takich palet produkują produkty o różnych specyfikacjach i wymiarach. Przez co produkt jest przydatny w każdej branży i każdemu przedsiębiorcy, który poszukuje rozwiązań znacznie odległych od normalnych i typowych. Przez fakt, że opakowania są lekkie, do transportu można więcej załadować towarów właściwych a waga opakowań i tak pozostanie znikoma. Tworzywo, ż którego wykonane są palety jest mocne, trwałe i bardzo wytrzymałe. Tego typu palety są małe i lekkie ale sprawdzają się w każdej misji.

Wydajne rozwiązanie

Palety z plastiku poddawane są recyklingowi, są więc przyjazne dla środowiska naturalnego. Produkowane są zaś z przerobionych materiałów sztucznych. Ekologiczne, ergonomiczne, optymalne i alternatywne rozwiązanie a przy tym wydajne na potrzeby eksportu, importu i transportu krajowego. Dzisiaj ten rodzaj opakowania uważany jest za przyszłość. Plastikowe palety ważą tyle co nic, idealnie zabezpieczają towar na nich złożony, sprawdzają się idealnie i doskonale ze sobą „współpracują”.

Leave a comment