Skip to content Skip to footer

Zdalne wystawianie faktur vat

Jesteś właścicielem firmy, przedsiębiorcą lub prowadzisz własny biznes? Nie posiadasz wiedzy z zakresu księgowości, a chcesz, aby Twoje rozliczenia były prowadzone prawidłowo? Sprawdź wystawianie faktur online. Dowiedz się, jak wygląda zlecanie fakturowania innej firmie zajmującej się na co dzień rozliczeniami. To stosunkowo nowe rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu.

Co trzeba zrobić, aby zlecić fakturowanie online?

W każdej firmie, która zajmuje się rozliczeniami online, wymagane jest założenie darmowego konta użytkownika. Po przejściu weryfikacji i skonfigurowania konta można zacząć wystawiać pierwsze faktury. Dzięki 30-dniowemu okresowi testowemu można podjąć decyzję czy to rozwiązanie nam odpowiada. Większość serwisów internetowej obsługi księgowej zapewnia wystawienie trzech darmowych faktur w ciągu miesiąca.W kwestii bezpieczeństwa można być spokojnym, ponieważ faktury są bezpiecznie przechowywane w tak zwanym e-archiwum. Poważny serwis zapewnia również dostęp do darmowego narzędzia, czyli CRM online. Jest to rozbudowana baza, w której lokujemy naszych klientów, a także usługi i towary.

Poziom bezpieczeństwa w trakcie wystawiania faktur online

Wystawianie faktur online jest bardzo bezpieczne, ponieważ dane przekazywane do serwisu są szyfrowane poprzez 128-bitowy klucz SSL. Dodatkową ochronę stanowią cyfrowe zabezpieczenia SHA1 RSA, w które są dodawane do faktur. Jeszcze większą ochronę zapewnia wykonywanie każdego dnia kopii zapasowej danych.

Wszystkie te zabezpieczenia gwarantują pełną poufność i bezpieczeństwo posiadanych danych. Jeśli chcesz się przekonać, jak to wszystko działa, Wystaw fakturę VAT online. Możesz mieć pewność, iż wszystkie transakcje i obsługa księgowa w serwisach www, prowadzone są na podstawie aktualnych przepisów prawa handlowego.

Co zyskuję dzięki wystawianiu faktur vat online?

Korzystając z obsługi księgowej w serwisie, można zaoszczędzić sporo czasu i nerwów. Ponadto, każdy serwis obsługi księgowej oferuje także dostęp do kalendarza CRM. Jest to świetne narzędzie, w którym można w łatwy sposób utworzyć zadania i określić czas ich trwania.

Niewątpliwą zaletą jest także dostęp do wszystkich wzorów i rodzajów faktur i rachunków, które są w jednym miejscu i systemie. Wygodną opcją jest także możliwość wysłania faktury naszemu klientowi na jego e-mail, bezpośrednio z poziomu systemu.

Leave a comment