Skip to content Skip to footer

W czym bywa pomocna Google Grafika

Wyszukiwarka google jest bardzo często wykorzystywana w celu znalezienia nie tylko informacji, ale także danego produktu czy usługi. Bardzo często zdarza się jednak, że nie znamy nazwy artykułu lub chodzi nam o konkretną usługę, którą o wiele łatwiej będzie wyszukać po zobrazowaniu. W tym właśnie pomoże nam google grafika. To za jej pomocą właśnie o wiele łatwiej wyszukamy interesujące nas rzeczy lub inspirację.

Wyszukiwanie ubrań za pomocą google grafika

Grafika google może znacznie ułatwić nam wyszukanie konkretnych ubrań. Jeśli robilibyśmy to ręcznie, to należałoby odwiedzić każdy sklep z osobna, zanim znalazłaby się pozycja, która by nas zainteresowała. Za pomocą google grafika można tego dokonać o wiele łatwiej, bo wpisując frazę np. co do koloru i rzeczy, wyświetli się cała lista podobnych i pasujących do wyszukiwanej frazy ubrań. Dzięki temu z łatwością w kilka chwil mamy szansę coś wybrać i klikając w konkretne zdjęcie, zostaniemy przeniesieni do sklepu, który oferuje dokładnie to interesujące nas ubranie. Tym sposobem oszczędzamy bardzo wiele czasu.

Inspirowanie za pomocą google obrazy

Google obrazy to także znakomita baza do wyszukiwania inspiracji. To tam znajdziemy pełen zakres gotowych projektów nie tylko tych związanych z wnętrzem, ale także fryzurami i stylizacjami. Możemy tam także z łatwością znaleźć takie rzeczy jak fryzury czy efekty z jakichś zabiegów. Dzięki temu wiemy, czy chcemy się na nie zdecydować, czy sobie je odpuścić. Warto z tego korzystać.

Efekty przed i po

Grafika google może nie tylko przenieść nas do takich miejsc jak sklepy, ale także do konkretnych filmów np. zamieszczonych na youtube. Dzięki temu wiemy jak zrobić interesującą nas czynność lub daną potrawę. Jest to w wielu sytuacjach bardzo pomocne, bo za jednym zamachem, kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę interesującą nas frazę, zostaną nam pokazane nie tylko odnośniki do filmów, artykułów i sklepów. Tutaj wszystko mamy zobrazowane i dosłownie pod ręką. Wszystko przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Jeśli więc poszukujemy konkretnego produktu i nie wiemy, jaka jest jego nazwa lub chcemy zobaczyć efekty, jakie daje przed i po to we wpisaniu w wyszukiwarkę możemy odnaleźć mnóstwo zdjęć. Dzięki temu zobaczymy czy chcemy dany produkt, czy lepiej sobie go odpuścić, bo efekty z jego używania są znikome.

Leave a comment