Skip to content Skip to footer

Jak podziękować za współpracę? – Subtelny dodatek do prezentu

Podziękować można na różne sposoby, ale najczęściej po prostu wręczamy prezent lub kwiaty. Jednak nawet ten gest można wyróżnić w szczególny sposób. Możemy postarać się o subtelny, ale wyjątkowy dodatek do naszego prezentu, który nie tylko będzie się dobrze prezentował, ale również niósł ze sobą ważną treść.

Dyplomy, tabliczki pamiątkowe, breloki do kluczy

Tego rodzaju dodatki wręczamy wraz z podziękowaniami i gratulacjami, dołączając je po prostu do prezentu lub kwiatów. Mają one wyjątkowe znaczenie, ponieważ są potwierdzeniem wypowiadanych słów i zazwyczaj przechowywane są jako wyjątkowa pamiątka. Warto więc przyłożyć wagę również do ich jakości, aby prezentowały się stosownie do sytuacji.

Dyplomy i tabliczki pamiątkowe zdecydowanie lepiej sprawdzą się w czasie oficjalnych wydarzeń i uroczystości, na których odznaczamy i składamy podziękowania ważnym osobom, które zasłużyły się w szczególny sposób. Breloki do kluczy z pamiątkowym grawerem lepiej sprawdzą się w sytuacjach mniej oficjalnych, a przede wszystkim prywatnych.

Grawer, czyli jak podnieść rangę prezentu

Słowa czasami znaczą więcej niż sam prezent, więc tabliczki pamiątkowe czy breloki do kluczy z wygrawerowanym napisem staną się szczególnym wyróżnieniem dla obdarowywanej osoby. Co możemy umieścić na takiej pamiątkowe tabliczce? Mogą to być słowa podziękowania, gratulacje, okoliczności i data, a także ważny cytat. Wszystko zależy od okoliczności oraz naszej pomysłowości.

W mniej oficjalnych sytuacjach, grawer, który umieszczamy na danym przedmiocie, może mieć dużo bardziej osobisty charakter i nawiązywać do dla nas tylko znanych sytuacji i wydarzeń. Dzięki temu wyjątkowa osoba poczuje się jeszcze bardziej wyróżniona i dla nas ważna.

Jak podarować pamiątkę z grawerem?

Tabliczka pamiątkowa może mieć różne rozmiary, a także być wykonana z różnych materiałów. Najpopularniejsze materiały to laminat, aluminium czy mosiądz. Rodzaj materiału ma również wpływ na ostateczny koszt takiej pamiątki.

Istotny jest również sposób, w jaki tabliczkę pamiątkową wręczymy. W zależności od rozmiarów, możemy ją zarówno zawiesić na łańcuszku lub przykleić do prezentu. W ten sposób podniesiemy nieco jego rangę i nadamy mu szczególny charakter.

Breloki do kluczy znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.

Leave a comment