Skip to content Skip to footer

Kalendarz na zamówienie – fajny pomysł na prezent

Czasami bardzo ciężko jest wybrać fajny prezent. Zwłaszcza dotyczy to osób, których nie znamy bardzo dobrze lub nie widzieliśmy ich długo. Dlatego fajnym rozwiązaniem jest kupno kalendarza, który jest personalizowany. Ciekawy podarunek, który przyda się każdemu w każdym wieku.

Kalendarz na zamówienie – jaki wybrać?

Kalendarze są w różnych postaciach. Jedne można powiesić na ścianie jako duży plakat lub książkę z wyrywanymi kartkami. Są kalendarze biurkowe, książkowe, małe i duże. Istnieją wersje ze zwierzętami, krajobrazami, obrazami słynnych malarzy lub postaciami z bajek. Wybór jest przeogromny, ciężko jest się zdecydować na ten jedyny.

Bez względu na wybór modelu, warto wybrać kalendarz na zamówienie. A co to oznacza? Między innymi to, że każdy dowolnie może na pierwszych lub ostatnich stronach napisać dedykację, wydrukować zdjęcie lub reklamę swojej firmy. W przypadku prezentu najlepszym wyborem jest indywidualna dedykacja, która sprawi, że kalendarz stanie się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Co może znaleźć się w kalendarzu na zamówienie?

Jeśli decydujemy się na kalendarz na zamówienie to warto przemyśleć, to chcemy w nim umieścić. Jeśli ma to być prezent, to można wewnątrz zrobić piękną fotografię, która jest wspólną pamiątką. Kalendarz to także świetna forma reklamy. Logo firmy, dane adresowe i krótka informacja o zakresie działalności firmy, to świetny pomysł na autoreklamę.

Kalendarz może być także plakatem, który można powiesić na ścianie. Jest to świetne miejsce na umieszczenie zdjęć, które są dla nas ważne. W kalendarzu mogą znaleźć się fotografie naszego dziecka lub ślubne.

Jak wybrać dobrą firmę oferującą kalendarze na zamówienie?

Szukając dobrej jakości kalendarza należy przejrzeć portfolio firmy, którą chcemy wybrać. Można oczywiście zakupy zrobić w sklepie stacjonarnym lub przez internet. Jeśli decyzja padła na sklep stacjonarny, to warto przed zakupem odwiedzić kilka punktów i przejrzeć produkty, które mają one do zaproponowania – dotknąć i sprawdzić jakiej jakości są.

Jeśli zakupy odbywają się przez internet, to przede wszystkim należy przejrzeć opinie i komentarze na temat danego sklepu. No i oczywiście należy przejrzeć dokładnie ofertę i dowiedzieć się, jaką techniką są drukowane zdjęcia i na jakim papierze.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Ateko.

Leave a comment