Skip to content Skip to footer

Kalendarz trójdzielny jako gadżet reklamowy

Kalendarze trójdzielne bez wątpienia zaliczyć można do najchętniej stosowanych gadżetów marketingowych. Warto zatem przyjrzeć się bliżej tego typu narzędziom, które w znacznym stopniu mogą przyczynić się do promocji biznesu.

Dlaczego warto?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których wybór kalendarzy jako gadżetu promocyjnego jest dobrą decyzją. Przede wszystkim każdy przedsiębiorca ma szansę stworzyć taką wersję, jaka odpowiada potrzebom jego firmy. Można zatem z powodzeniem umieszczać na nim logo, adres, zdjęcia produktów lub inny, dowolny nadruk nawiązujący do charakteru danej marki czy branży, w której ona działa. Dzięki temu klient, który otrzyma kalendarz trójdzielny w formie prezentu, może szybko skojarzyć go z daną firmą i w przyszłości chętniej korzystać z jej usług. Warto przy okazji podkreślić, że w przeciwieństwie do wielu innych gadżetów kalendarz zdecydowanie wygrywa pod względem częstotliwości użytkowania – stosuje się go przecież przez okrągły rok. Klienci chętnie korzystają więc z tak praktycznych akcesoriów, zwłaszcza gdy całość skomponowana jest estetycznie i funkcjonalnie. Trzeba również nadmienić, że kalendarz trójdzielny świetnie prezentuje się w biurze lub innym budynku firmy (sklep, gabinet, apteka itp.), wpływając pozytywnie na odbiór i lepszy wizerunek przedsiębiorstwa. Na dodatek całość nie pochłania zbyt dużych kosztów.

Kalendarze trójdzielne producent

Aby kalendarz trójdzielny spełniał swoją rolę i był dobrą wizytówką firmy, warto poświęcić chwilę na dobór odpowiedniego producenta. Jeśli gadżet będzie kiepskiej jakości, wówczas na pewno nie przyciągnie uwagi klientów ani nie zachęci ich do współpracy lub zakupu usługi czy produktu. Oferujący dobre kalendarze trójdzielne producent to zatem podstawa. Bardzo istotne jest zapewnienie dużej elastyczności w zakresie personalizacji takiego produktu, czyli np. wyboru czcionki, kolorystyki, umieszczonych napisów i zdjęć. Warto również zwrócić uwagę na cenę. Część producentów oferujących kalendarze trójdzielne proponuje korzystne warunki, zwłaszcza przy zamówieniu większej ilości takich gadżetów. Na pewno jednak inwestycja tego rodzaju ma szansę dość szybko się zwrócić. Jak pokazują badania, kalendarz trójdzielny zaliczany jest do najskuteczniejszych produktów z logo firmy.

Leave a comment