Skip to content Skip to footer

Kalendarze reklamowe – najlepszy sposób na promocję firmy

Wiele firm decyduje się na przygotowanie gadżetów reklamowych, które może rozdawać swoim klientom i kontrahentom. Najczęściej są to długopisy lub bloczki karteczek samoprzylepnych. Nie lepiej byłoby przygotować coś większego, coś co po prostu przyda się twoim klientom i będzie im się dobrze kojarzyło? Idealnym rozwiązaniem są kalendarze reklamowe!

Kalendarze reklamowe – tani podarunek dla klientów

Co podarować klientom? Oczywiście kalendarze firmowe! Taki gadżet reklamowy nie jest drogi, ale nie jest to zupełny drobiazg, który przepadnie gdzieś w torbie klienta, który więcej o nim nie pomyśli. Na dodatek jest to po prostu atrakcyjny gadżet, który do tego będzie zwyczajnie przydatny – można go wykorzystać czy to w domu, czy w pracy. Kalendarze firmowe można zamówić w wielu miejscach i nie muszą wcale bazować na utartych czy nieatrakcyjnych wzorach. To może być naprawdę estetyczny i ciekawy gadżet.

Kalendarze firmowe – przegląd możliwości

Kalendarzy firmowych możesz przygotować bardzo wiele. Najbardziej popularne pod tym względem są kalendarze ścienne – trójdzielne lub jednomiesięczne, z logo firmy albo zdjęciami zbliżonymi do jej działania.Dobrym rozwiązaniem są także wygodne kalendarze książkowe. Są praktyczne i mogą być bardzo ciekawym i miłym upominkiem dla klienta. Takie kalendarze mogą być często przez niego stosowane, co wpływa na wzmocnienie relacji biznesowej.

Kalendarze reklamowe przydatne dla klienta

Aby kalendarze reklamowe naprawdę spełniły swoje zadanie, warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i atrakcyjność. Klient nie będzie z nich korzystał, jeśli nie będą praktyczne i estetyczne. W tym pierwszym przypadku warto zadbać o to, by były przejrzyste. Zwłaszcza kalendarze książkowe powinny być dobrze rozplanowane, by planowanie i wpisywanie listy zadań było proste i wygodne.

Kalendarze firmowe – postaw na estetykę

Jeśli chodzi o estetykę kalendarzy firmowych, tutaj zdania są podzielone. Niektórzy stawiają na klasykę – książkowe oprawione w materiał, ścienne ze zdjęciami widoków. Inni natomiast na większej części gadżetu umieszczają logo firmy. Jego oczywiście nie może zabraknąć, ale lepiej, by było niewielkie. Kalendarz powinien być naprawdę atrakcyjny wizualnie i ciekawy, by klient chciał z niego korzystać. Niech logo i ewentualne dane kontaktowe będą naprawdę niewielkie.

Leave a comment