Skip to content Skip to footer

Wymiary palety h1

Ogromną pomocą dla logistyki są przede wszystkim plastikowe palety H1. Palety plastikowe wykonywane są tak, aby przede wszystkim zapewniły ogromną pomoc przy transporcie, a także aby były bezpieczne dla otoczenia.

Firma Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert posiada ponad pięćdziecięcio letnie doświadczenie, właśnie dlatego może pochwalić się wieloma fantastycznymi produktami, które ułatwiają działanie wielu branżom. Paleta H1 cieszy się ogromną popularnością. Jest to produkt, który został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Niezależnie od branży, stosuje się ją między innymi podczas transportu. Paleta H1 stworzona przez tą firmę posiada certyfikat zgodny z normą DIN EN ISO 8611-1. Produkt znajduje swoje zastosowanie w branży: spożywczej, mięsnej lub w handlu detalicznym. Paleta plastikowa jest nie tylko bardzo lekka, ale również bardzo wytrzymała. Bardzo ciężko ją zniszczyć. Ze względu na jej wagę, z łatwością można ją podnieść – nie tylko mężczyzna jest w stanie to zrobić, ale również i kobieta. Powierzchnia palety jest prosta w utrzymaniu czystości, ponieważ jest ona niesamowicie gładka.

Paleta H1

Paletę plastikową można dostać w dwóch, świetnych wersjach – każdy wybierze paletę, która spełni jego oczekiwania. Firma Schoeller Allibert oferuje swoim klientom nie tylko zakup, ale również wynajem dobrej jakości palet. Wysokie stany magazynowe powodują, że dostawa przebiega szybko i sprawnie. Paleta h1 wymiary posiada bardzo praktyczne, na przykład takie jak: 1200×800 – bardzo wielu klientów sięga właśnie po ten rozmiar, który jest najpopularniejszy i najbardziej praktyczny. Paleta została wyposażona w kratki, które zapewniają wentylację, więc powoduje, że produkt zapewnia przepływ powietrza. Dodatkowo wszystkie palety posiadają obręcz, która ma siedem milimetrów, taka obręcz jest w stanie zwiększyć nie tylko stabilność kupki produktów, ale również stu procentowe bezpieczeństwo podczas pracy. Palety plastikowe najczęściej ważą około dwadzieścia kilogramów, ale są w stanie unieść o wiele więcej – ponieważ mogą one unieść towar, który będzie ważył tonę. Chociaż paleta ta jest całkiem nowa na rynku, co chwilę zachwyca klientów swoją praktycznością i tym, jak bardzo jest wytrzymała.

Paleta plastikowa h1 jest produktem, który daje stu procentowe bezpieczeństwo podczas pracy.

Leave a comment